Aktuálně

 

Důležité  informace:

 

***********************************

Novinka v objednávání - pro objednání je možné využívat také WhatsApp na tel.číslech uvedených u instruktorů jednotlivých cvičebních programů.

 

**********************************

Důležitá informace !!!!

Od 3.1. 2017 zahajujeme ve fitness na sále č.2 nové cvičení - kruhový trénink,  pod vedením Jana Kašpara absolventa s vysokoškolský vzděláním v oblasti sportu.

 V čem spočívá kruhový trénink?

Ušetříte čas. Nemusíte trávit v posilovně celý den, abyste na sobě pozorovali nějaké změny. S kruhovým cvičením dosahujete maximálních výsledků ve velice krátké době. Stačí již 30 minut, aby byl pohled do zrcadla radostnější a cítili jste se mnohem lépe. Nikdo vám ovšem nebrání v tom, abyste cvičili déle.

Procvičíte každý sval. Kruhový trénink je sestaven tak, abyste procvičili celé tělo. Posilujete rovnoměrně. Nedochází ke svalové disbalanci. Naopak. Kruhový trénink pomáhá odstranit mnoho zdravotních problémů.

Cvičení musí být zábava, ne nuda. To je heslo, kterého se držíme. Každých 40 vteřin měníte stanoviště. Na každém stanovišti cvičíte jiné cviky. Zároveň vědět jak.vás motivuje pohled na cvičící kamarády, s kterými jste si na cvičení padli do oka, a také vaše trenér. Půlhodinová série cviků uteče jako voda. Ani nebudete vědět jak.

Kardio i silový trénink v jednom. Střídáte aerobní aktivity, při kterých spalujete tuky, s cviky pro zpevnění a zformování postavy. Dostáváte to nejlepší z obou fitness světů.

 **************************

Od 2.5.2017 jsou opět hodiny Spinning pro klienty pracující na směny a to každé uterý od 10.00 hodin.

*********************

 

 

 

© Bc. Marek Vít,  marekvit@gmail.com