Instruktoři

 
PavelPavel

Spinning instruktor, certifikát J.G.S.I  STAR 1 od r.2009,

Certifikát MŠMT -   Vědecký základ sportovního tréninku , Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita Brno,

Jako instruktor se snažím, aby moje Spinning lekce byly co nejzábavnější a k tomu pravidelně připravuji odpovídající hudbu, která je motivujícím prvkem k dosažení požadovaného cíle. Zaměřuji se také na tréninky v Energy zonách dle tepové frekvence a radami v oblasti sportovního tréninku. Při lekcích Spinning považuji individuelní přístup za prvořadý, protože instruktor není ten kdo má dokazovat ostatním, že "na to má" a předvádět se, ale potvrzuji fakt, že nejvíce istruktor dokáže s klienty mimo Spinner.

 

 


HankaHanka

Spinning instruktor,certifikát J.G.S.I. STAR 1 od r.2011  Certifikát instruktor ZUMBA BASIC 1 od r.2010, členka  mezinárodního vzdělávací  programu  ZIN pro ZUMBA instruktory.

Mám velice ráda tanec a společnost lidí. Sportovnímu tanci jsem se věnovala závodně, a tak ZUMBA byla příležitostí,   využít    získaných     zkušeností. Mimo naše domovské fitcentrum působím také v MDK Sokolov. Jako instruktorka programu Spinning se snažím využívat hudebních skladeb pro motivační jízdy a přilákat další zájemce.

 

 

 

 

LenkaLenka

Certifikát instruktora JUMPING BASIC  od r. 2011 a JUMPING ADVANCED od r. 2011

Jsem člověk, který nevydrží dlouho v klidu. Od svých 14 let se věnuji aerobicu, 5 let jsem jezdila také jako instruktorka Spinning, ve volném čase běhám, zdokonaluji se ve cvičení Pilates. Snažím se, aby mé hodiny byly zábavné, příznivé pro tělo i mysl a především zdravě náročné. Kdo mě zná, ví, že příslib  "tentokrát pomalé hodiny" neznamená, že někoho nechám vydechnout.

 

   

 

 

 

irena

Irena

Certifikát instruktora Jumping, Aerobic, Dance areobic, Bodyforming, FitBox.

Po působení ve fitness v Sokolově jsem přijala nabídku  fitcentra v Březové, kde jsem si vytvořila stálý okruh zájemců, který se stále rozrůstá. Absolvovala jsem několik tréninků s dorostenci FK Baník Sokolov a v této spolupráci budeme pokračovat.

 Moje moto je: Tělo má člověk k tomu aby se hýbalo. 

  

 

 

 

 

© Bc. Marek Vít,  marekvit@gmail.com